ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ “Єврофлекс груп” – молода  та амбітна компанія, що спеціалізується на виробництві гнучкої упаковки з поліпропілену. Асортимент нашої продукції досить широкий: це упаковка для чаю та кави, легких закусок (снеків), кондитерських та хлібобулочних виробів, круп та інших продуктів харчування, горішків та сухофруктів, цукерок та морозива, етикетки для напоїв (у ПЕТ пляшках), а також упаковка для медичних товарів, побутової хімії, товарів для гігієни та багато іншого.

За короткий проміжок часу командою ТОВ “Єврофлекс груп” було налагоджено повний виробничий цикл, що дозволяє створювати упаковку починаючи з “ідеї” та закінчуючи доставкою готової продукції.

У розпорядженні компанії є власна дизайн-студія та репроцентр. Друковане виробництво оснащене сучасним високошвидкісним обладнанням. Використовується сертифікована європейська сировина, запаси якої підтримуються постійними постачальниками на рівні, достатньому для безперебійного функціонування підприємства протягом трьох місяців.

ТОВ “Єврофлекс груп” дотримується зручної партнерської політики, незмінно прагне встановлення взаємовигідних відносин і підвищення якості продукції, що виготовляється. Компанія стабільно та вчасно виконує обумовлені зобов’язання і при цьому продовжує нарощувати виробничі темпи, що дозволяє втілювати політику зменшення матеріальних витрат клієнтів.

Упаковка виробництва ТОВ “Єврофлекс груп” має всі необхідні сертифікати та відповідає затвердженим стандартам якості.