НАШІ МОЖЛИВОСТІ

ТОВ “Єврофлекс груп” – компанія з повним виробничим циклом. Це означає, що ми готові прийняти ідею від нашого клієнта і довести її до стадії готової упаковки на складі замовника. Для нас це не просто слова – це керівництво до дії.

Наша дизайн-студія може:

1 – створювати ефектний та технологічний дизайн упаковки який продає, спираючись на побажання замовника;
2 – робити рестайлінг (поліпшення, видозміна) наявної продукції із збереженням впізнаваності;
3 – здійснювати додрукарську підготовку з урахуванням усіх технологічних особливостей;

Друкове обладнання дозволяє друкувати в 8 фарб з максимальною лініатурою друку 150 ліній на дюйм за матеріалами до 800 мм.

Завдяки роботі технологічного відділу, у нас з’явилася можливість використовувати колірні моделі Opaltone (друк у 7 фарб, CMYK + RGB) та Hexachrome (друк у 6 фарб, CMYK + orange and green), що у поєднанні з високою лініатурою друку дозволяє отримати відбитки, які ні в чому не поступаються найкращим європейським зразкам.

Післядруки оптимізовані під виробництво найрізноманітнішої рулонної продукції, виготовлення простих пакетів, пакетів з клапаном (при необхідності – клапаном з липкою стрічкою), пакетів з донним підворотом, вікет-пакетів, висіканням під єврослот та інших.

У виробництві використовуються переважно такі матеріали як BOPP, CPP, перлинний і металізований BOPP від ​​надійних виробників. Якість сировини ретельно перевіряється відділом технічного контролю. наша продукція сертифікована та відповідає затвердженим стандартам якості.